IMN.PL - Internet Marketing Network działa w sektorze nowych technologii od 1997 roku. Od 1999 roku działalność firmy rozszerzono o odział IT. Tworząc internetowe serwisy tematyczne w ciągu 6 lat pracy zdobyliśmy solidne doświadczenie w administracji i bezpieczeństwie danych na serwerach podłączonych do sieci Internet. W lutym 2005 r stworzyliśmy własną ofertę hostingową którą kierujemy do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.

Odpowiednia konfiguracja serwerów oraz optymalizacja danych pozwoliła nam na zaprezentowanie Państwu atrakcyjnej oferty cenowej. Gwarantujemy naszym klientom szybkość, stabilność i bezpieczeństwo. Nasze serwery monitorowane są przez 365 dni w roku. A dane o ich stabilności i niezawodności są przez nas powszechnie udostępniane.

Siedziba firmy Internet Marketing Network - IMN.PL znajduje się na Polsce, natomiast serwery są ulokowane za granicą. Dzięki unikalnemu systemowi obsługi (sprzedaż prowadzona jest wyłącznie poprzez Internet oraz własny CallCenter) pozwala nam to na oferowanie usług dla Klientów z całego kraju.

Atrakcyjność naszej oferty oraz wysoką jakości świadczonych przez nas usług docenia coraz większe grono naszych klientów. O czym świadczy min. dynamika sprzedaży oferowanych przez nas usług hostingowych. Wynosząca:

W I kwartale 2005 - 1500%

Oferujemy Hosting dla serwisów firmowych i stron prywatnych o bardzo dużej oglądalności.

Nie boimy się największych wyzwań. W ciągu kilku miesięcy istnienia naszej oferty w sieci wybrało nas kilkudziesięciu klientów z kraju i zagranicy. Co świadczy o tym iż przygotowana przez nas dla Państwa oferta hostingowowa jest globalnie atrakcyjna.

Z naszych usług korzystają min:
nowe.pl, work-elite.com, worldcam.pl, bluedisco.pl, nc.pl, kulturystyka.org.pl, newsoft.info.pl, mp4.com.pl, warzecha.imn.pl, szablony.imn.pl, siemensc65.imn.pl, programosy.pl, agamax.com.pl, polcars.pl, maxior.pl, pixarcell.com, soft.org.pl oraz wiele innych...

O NAS         HOSTING        DOMENY          NEWSY          POMOC         KONTAKT